اپلیکیشن و دستگاه حضور غیاب نانوواچ

نظارت کمتر، نظم بیشتر

چرا نرم افزار حضور و غیاب نانوواچ

ایمن‌تر و با دقت‌تر از هر چیز دیگر

پنل کاربری نانوواچ، در حالی که دارای تنظیمات قابل شخصی سازی بالایی است، با بهره گیری از علم و فناوری روز دارای محیط کاملاً ساده برای تمام اقشار جامعه می‌باشد، که این خود بزرگترین مزیت این پنل کاربری در سطح جهانی میباشد، زیرا این پنل کاربری با این مقدار از شخصی سازی برای اولین بار در دنیا است که عرضه عموم و قابل استفاده برای همگان می‌باشد. همچنین این پنل کاربری دارای قابلیت‌های متنوع استراتژیک برای اتصال با سایر پلتفرم‌های سازمانی و دولتی را جهت شخصی سازی دارا می‌باشد.

نرم افزار حضور و غیاب

دستگاه اثرانگشت حضور و غیاب نانوواچ همواره با بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا با قابلیت ثبت بیشمار اثرانگشت و همچنین قابلیت ثبت چندین اثرانگشت از یک فرد را دارا می‌باشد.
دستگاه اثر انگشت نانوواچ همواره دارای سیستم‌های هشداری متنوعی از قبیل هشدار خطا در ثبت اثرانگشت یا قطع ارتباط و همچنین درجه حرارت نامتعارف و… را دارا می‌باشد.

برخی از ویژگی‌های کلیدی نرم‌فزار حضور و غیاب نانوواچ

انعطاف پذیری بالا به همراه شخصی سازی نامحدود در نرم‌افزار

نرم افزار حضور و غیاب

پنل تحت وب یا همان نرم‌افزار حضور و غیاب نانوواچ دارای تنظیمات بی‌شماری است که در راهنمای نرم‌افزار حضورغیاب نانوواچ روش استفاده از آن‌ها کامل توضیح داده شده است، از جمله برخی از ویژگی‌های کلیدی این نرم‌افزار می‌شود موارد زیر را نام برد:

  • پشتیبانی نامحدود انواع شیفت و تقویم کاری
  • محاسبه دقیق کارکرد پرسنل
  • پشتیبانی از خروجی اکسل